Бактерії для підстилки тварин

Бактерії для підстилки тварин купити в Києві

Бактерії для підстилки свиней.

Фермерські господарства, які використовують інноваційні технології утримання свиней, значно скорочують витрати, застосовуючи спеціальні біодобавки, що вносяться до підстилки для поголів’я.

У чому особливість біодобавки?

Утримання свиней на глибокій підстилці з тирси або соломи знаходить все більше нових прихильників.

Такий метод дозволяє:

• значно скоротити кількість обслуговуючого персоналу;

• звести до нульової позначки витрати з прибирання, утилізації відходів життєдіяльності свинопоголів’я;

• відмовитися від витрат на опалення приміщення по вирощуванню свиней.

У підстилку вноситься біодобавка, яка «утилізує» свинячий гній. Зникає неприємний аміачний запах, солому не доводиться часто міняти на нову.

Бактерії, утворюють мікробіологічну середу з внутрішньою температурою до + 40 ° С. Приміщення з таким «теплою підлогою» не потребує опаленні в зимовий час, перешкоджає розвитку хвороботворних мікробів, грибів і бактерій. Наявність тепла і відсутність неприємного запаху сприятливо впливає на розвиток поголів’я.

Ферментаційні препарати для підстилки.

Це живі кисломолочні і фотосинтетичні бактерії, які переробляють продукти життєдіяльності тварин. Випускаються у формі гранул, які вносяться в підстилку завтовшки 50 см. Вони повністю безпечні для тварин і людини.

Порядок внесення:

• Норма розподілу бактерій: 1 кг на 20 м ? площі.

• 1кг гранул розчиняється в 50 л чистої води, бажано не хлорованою. У підстилку вноситься в 2 прийоми: 25 л - розливається по першому шару, товщиною 25 см. Пересипати висівками в незначній кількості. Після влаштування другого шару - вноситься частина розчину.

• «Запуск» бактерій відбувається на протязі 3-х діб за умови дотримання температурного режиму (не нижче + 5 ° С).

• Після розподілу розчину по всій площі приміщення проводиться запуск тварин.

Бактерії для підстилки вже давно застосовують в Європі і в Азії. У нашій країні їх користь також оцінили прогресивні фермери. На нашому сайті можна купити біодобавку різної дозування, що зручно і для приватних господарств, і для великих ферм.

На нашому сайті Ви завжди можете купити бактерії для підстилки свиней . Ваші тварини будуть жити в комфорті і не доставляти клопоту господарям!

Наш інтернет-магазин виконує доставку біопрепаратів для підстилки свиней у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Бактерії для підстилки тварин вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Бактерії для підстилки тварин від 125 грн.
GreenHol Бактерії для підстилки тварин до 1750 грн.

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка