Хімія для басейнів

Хімія для басейнів купити в Києві

Сучасна хімія для басейну являє собою цілий ряд реагентів, які дозволяють підтримувати воду басейну в чистому і підходящому для купання стані. Вода володіє унікальними властивостями, але так само вона ще може і швидко псуватися, при цьому перетворюючись в розсадник небезпечних і шкідливих для здоров’я людини грибків і вірусів. Крім того, грибки та віруси призведять до утворення слизового осаду і перетворять басейн у мало привабливий з естетичної та гігієнічної точки зору. Ось чому так важливо правильно вибрати відповідні реагенти.

хімія для басейнів

Всі засоби для басейнів можна класифікувати на 3 групи:

1. Рідкі засоби (альгіциди, рідкий хлор та рН мінус).

2. Порошкоподібні і гранульовані (швидкий хлор та рН мінус).

3. Препарати у вигляді таблеток (хлор повільної дії та комлексні засоби для повної дезінфекції).

Вигляд, у якому випускаються препарати, не впливає на ступінь і якість очищення води. Дієва і якісна хімія для басейнів, яку можна купити у нас, вирішить ваші завдання щодо знезараження та очищення води. Процес дезінфекції басейну важлива і відповідальна справа, яку не можна пускати залишати без уваги. При виборі реагентів дуже важливо віддавати перевагу якісним і добре відомим виробникам, які в процесі використання не матимуть негативного впливу на здоров’я людей і не зіпсують басейн.

Таблетки для басейну

Якщо Ви не любите працювати з рідинами або порошками, то рекомендуємо купити таблетки для басейну, які розраховані на певну кількість кубометрів води. Тепер Ви точно не помилитеся з дозою. Це дозволить економно витрачати засіб, а значить, і гроші.

таблетки для басейну

Виділяють наступні групи реагентів за метою використання:

• Дезінфікуючі. Ця група, застосовується для дезінфекції і вбиває шкідливі грибки, бактерії і мікроорганізми. Також використовуються для запобігання так званого цвітіння води. У своєму складі можуть містити хлор або активний кисень.

• Реагенти для коригування рівня ph води в басейні. Їх використання дозволяє уникнути осаду на стінках басейну і допомагає дезінфікуючим препаратам більш ефективно впливати на шкідливі мікроорганізми.

• Препарати для безпосереднього очищення стін і дна басейну. Застосовуються для очищення поверхонь басейну від відкладень та інших видів забруднень.

В нашому інтернет-магазині Ви завжди можете купити хімію для басейну, яка очищає та дезінфікує воду і допоможе перетворити Ваш басейн у безпечне і комфортне місце, з якого не хочеться йти. Також рекомендуємо застосовувати спеціальне обладанання для басейнів для більш якісного очищення води від забруднень. Не відмовляйте собі у задоволенні насолодитися купанням в чистій і прозорій воді з користю для організму. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки високоякісні препарати для басейнів з необхідними сертифікатами, які не надають шкідливого впливу на людей і дозволені до застосування.

Інтернет-магазин greenhol виконує доставку хімії для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Популярні категорії