Пилососи для басейнів

Пилососи для басейнів

Вам знайома така картина, як цвітіння води в басейні і плаваюче і осіле сміття? Ситуація неприємна, особливо коли Ви планували поплавати і запросили друзів. Однак швидко впоратися з такою ситуацією можливо! І допоможе у цьому спеціальний пилосос для басейну. Він не тільки збере все сміття, дрібні водорості, але і проведе додаткову циркуляцію води.

Вибираючи пилосос, необхідно знати, для яких обсягів води він Вам необхідний. Купити пилосос для басейну - завдання нескладне, але відповідальне.

Моделі пилососів для басейну:

• ручний пилосос. Найбільш дешевий і простий в експлуатації. Підходить для невеликих надувних, пластикових або плівкових басейнів;

ручний пилосос для басейну

• модель напівавтомат. Такі пилососи чистять дно і стінки басейну. Спеціальна мембрана дозволяє закріпити на поверхні чаші з водою. Для прибирання в іншій зоні - необхідно переставляти кріплення. Деякі моделі забезпечені пультом управління;

• робот-пилосос, який може працювати без участі людини за заданою програмою. Тривалість самостійної роботи - до 8 годин. Краще застосування - великі штучні водойми. У напівавтоматичному режимі керування здійснюється з пульта.

робот пилосос для басейну

Як купити пилосос для басейну

Для прибирання басейну рекомендуємо придбати дані пристрої. Нехай вода у Вашому басейні завжди буде чистою і прозорою завдяки пилососам від нашого інтернет-магазину!

Наш інтернет-магазин виконує доставку пилососів для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Тип пилососа
>