Яку хімію для басейну купити?


Якщо ви власник басейну, то, напевно, вже знаєте, що найголовніше не його розміри, не матеріал, яким він оброблений, а саме якість і чистота води, яка знаходиться в ньому. Але, щоб зберігати чистоту і стерильність басейну або води, необхідно якомога уважніше вибирати спеціальні засоби та види очищення, а також застосовувати безліч існуючих на даний момент способів дезінфекції та знезараження басейну, адже саме від правильності очищення басейну залежить і якість води, яка знаходиться в ньому. Але також не слід нехтувати очищенням води, оскільки вода може бути носієм безлічі бактерій, наприклад, таких як грибок або цвіль.

Очищення басейнів на сучасному етапі нашого життя може здійснюватися кількома видами і вже не вважається дивовижним явищем, оскільки, як ми всі знаємо, років 10 тому практично скрізь з усіма бактеріями і вірусами боролися єдиним способом - хлоруванням. Цим способом користуються і зараз, але застосовується трохи інша концепція. Також, з розвитком науки, зявилися нові способи дезінфекції, завдяки яким проводиться не тільки очищення води, а й басейну.

Купити хімію для басейнів

Види очищення басейну і води

Як ми вже згадували, очищення води в басейні і сьогодні робиться за допомогою хлору. Якщо використовувати правильні пропорції, а також частіше міняти воду, то хлор не приносить ніякої шкоди, крім не надто приємного запаху. Але сам запах хлору не йде від самої хлорного рідини, а виникає після того, як пройшла реакція знищення бактерій. Саме тому, якщо ще басейн громадський, слід якомога частіше міняти воду, хлор прекрасно бореться і з бактеріями, і з нальотом, і коштує набагато дешевше сучасних очищувальних засобів.

Відомим нині способом очищення води є озонування, так як озон знищує навіть ті бактерії і спори, з якими не впорався навіть хлор. Фахівці радять спосіб іонізації води разом з іншими хімічними реагентами, оскільки це посилить і продовжить очистку, так як озон в одиночному вигляді дуже швидко розпадається і така очистка води стає недовговічною.

Ще одним хорошим способом очищення води вважається іонізація. Іонізація води в деяких випадках навіть корисна, оскільки іони міді та срібла не пригальмовують розмноження бактерій, а намертво вбивають їх. Але для того, щоб тримати басейн постійно в такій стерильності, необхідно вносити іони сильної концентрації, що погано впливають на людину, оскільки іони у великих дозах токсичні. Тому, як і озонування, іонізація проводиться спільно з іншими хімікатами.

Спосіб очищення ультрафіолетовими променями на перший погляд вигідний і ненавязливий, якщо не розглядати його докладніше. Ультрафіолет дійсно дуже добре бореться з бактеріями, але використання ультрафіолетових ламп вам доведеться досить дорого, оскільки вони швидко згорають. Також за ультрафіолетовими лампами потрібен своєчасний і постійний контроль, адже вони знаходяться у воді, їх необхідно частенько очищати від нальоту. Саме тому що цей спосіб вимагає багатьох витрат, а також догляду, він не завжди вважається найкращим способом очищення.

Види хімічних матеріалів для очищення басейну

Що стосується хімічних засобів, то їх існує безліч. Вам треба просто відвідати спеціалізований магазин і вибрати препарати найвідомішого і якісного виробника. У магазині вам можуть запропонувати такі хімічні засоби, як спеціальний хлор в таблетках, активний кисень, також у таблетках, порошки та рідини для регулювання рівня pH, гранули хлору, альгіциди і багато інших речей.

Тепер поговоримо про них докладніше. Що стосується твердих хімічних речовин, то такими є багатофункціональні таблетки хлору або порошки. Такі препарати призначені як для чистки води в басейні від вірусів і грибків, а також і для її очищення від солей та іншог осаду, який не тільки шкодить здоровю, але й руйнує оздоблювальний матеріал басейну.

Рідкими хімічними препаратами для очищення води в басейні також є флокулянти і коагулянти, які розщеплюють осад, що сприяє не тільки гарній фільтрації, а й надає воді кращу прозорість і чистоту. Також для підтримки кришталевої чистоти та прозорості використовуються таблетки активного кисню.

При купівлі хімічних препаратів для очищення, потрібно добре подбати про те, щоб вони були безпечні для шкіри і очей, оскільки якщо хімічні очищувачі мають які-небудь алергени або подразники, то такі хімічні речовини краще всього не використовувати ні в домашніх басейнах, особливо дитячих , ні в суспільних.

Інформація
Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булер’ян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жироуловлювачаі Про очищення басейну Про очищення водойм Про очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям