AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 50 кг (гранули)

AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 50 кг (гранули)

8505 грн

Купити
AquaDoctor C60 Швидкий Хлор 50 кг (гранули)
Ціна 8505 грн
або

Препарат AquaDoctor C60 являє собою швидкорозчинний органічний склад в гранулах, що містить у своєму складі до 60% активного хлору. Препарат призначений для поточної обробки та шокової дезінфекції води в басейні, розчиняється без осаду і нерозчинних відкладень, не веде до засмічення очисних фільтрів.

Аквадоктор С60 швидко і ефективно знищує віруси, бактерії, грибки, органічні речовини, що викликають помутніння води. Препарат може використовуватися в басейнах з будь-яким покриттям: скляна або керамічна плитка, поліестр, скловолокно, вінілова або ПВХ плівка. Для того щоб матеріали басейну не знебарвлювалися, застосовуйте засіб Аквадоктор C60 попередньо розчинивши в невеликій кількості води, виливши розчин по периметру басейну, або за допомогою скімерів, плаваючих дозаторів, хлорінаторів.

Інструкція із застосування:

Первинна (шокова обробка): виміряти рівень pH і привести значення рівня рН до норми (7,2-7,4). Розчиніть препарат в ємності (відрі) з водою з розрахунку 20 грам на 1 м3. води. Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Отриманий розчин вилийте по периметру басейну і вмикніть фільтрувальну установку.

Після застосування препарату в басейні не можна купатися в перебігу 10 годин. Тому рекомендується проводити обробку ввечері, а вже вранці басейн буде готовий до використання.

Наступна доза: як тільки рівень pH відкоректується, додавайте 2-3 грами препарату Аквадоктор C60 на 1 м3 води щодня. Зазначені дози є рекомендаційними і можуть бути збільшені або зменшені залежно від температури, завантаження басейну і т.п.

Первинну обробку слід відновлювати всякий раз, якщо вода не виглядає прозорою.

Застереження:

Додавайте сухий препарат у воду, а не заливайте сухий препарат водою. Бережіть від дітей! При попаданні в очі промити водою протягом 10-15 хвилин, звернутися до лікаря. При ковтанні випити багато води, блювоту не викликати, негайно звернутися до лікаря.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар