Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv 1.2 кг

Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv 1.2 кг

320 грн

Купити
Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv 1.2 кг
Ціна 320 грн
або

Органічний пральний порошок-концентрат Sodasan Comfort Sensitiv 1.2 кг спеціально розроблений для чутливої і ніжної шкіри, для людей, схильних до алергічних реакцій і для прання дитячих речей.

Ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не вимагає додаткового замочування. Зберігає первозданний яскравий колір речей! Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткового пом’якшувача! Захищає від утворення вапняного нальоту. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати кисневий відбілювач або рідкий засіб для виведення плям Sodasan.

Додаткова інформація:

1,2 кг = 25 циклів прання

Ефективність при температурних режимах: 40° / 60° / 95°

спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо всього 50 гр або 100 мл (1 гр = 2 мл) прального порошку на 1 цикл використання. Кількість прального засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення. Насипайте порошок тільки в сухий контейнер щоб уникнути утворення грудочок, або безпосередньо в барабан. Зберігайте порошок в сухому темному місці.

Склад: >30% органічне рослинне мило, 15-30% карбонат натрію (сода), 5-15% силікатів, 5-15% Поліаспартат, 5-15% імінодісукцінат, <5% цитрат

Виробник - Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH, Німеччина.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар