Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Color 1.5 л

Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Color 1.5 л

262 грн

Купити
Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Color 1.5 л
Ціна 262 грн
або

Органическое жидкое средство для стирки Sodasan Color 1.5 л з пом’якшувачем води розроблено спеціально для ефективного прання кольорових речей при будь-яких температурах.

Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися для прання в швидкому режимі. Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і первозданний колір речей. Завдяки своїм складом, може використовуватися навіть в жорсткій воді.

Спосіб застосування

- Перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середньої жорсткості води достатньо всього 80 мл (2 ковпачка) прального засобу на 1 цикл прання із завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей становить не більше 2-3 кг на 1 прання. У цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення речей.

Склад:

> 30% вода / < 5% ПАВ цукру / Імінодісукцінат / Поліаспартат / Цитрат / Спирт / Ефірні масла, що містять лімонен, цитраль, ліналоол, цитронеллол / Органічне рослинне мило (інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств)

Виробник - Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH, Німеччина.

Для того щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами: (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар