Піч-кам’янка для бані Новаслав Пруток (18 кВт, до 18 куб.м)

Піч-кам’янка для бані Новаслав Пруток (18 кВт, до 18 куб.м)

6340 грн

Купити
Піч-кам’янка для бані Новаслав Пруток (18 кВт, до 18 куб.м)
Ціна 6340 грн
або

Піч-кам’янка для бані Новаслав Пруток (18 кВт, до 18 куб.м) призначена для швидкого нагріву повітря в бані і сауні об’ємом до 18 куб.м.

Топка має металеву зварену конструкцію. Верхня плита топки завтовшки 8 мм, забезпечує високу стійкість і довговічність при експлуатації в кислотовмісних середовищі і при високих температурах. Колосник, який виготовлений з чавуну, забезпечує рівномірне стійке горіння по всій довжині топки.

Потужна і створює природний пар піч-кам’янка «Пруток» має спеціальний кожух, що дозволяє закрити всю металеву поверхню топки великою кількістю каменів.

Завдяки конструкції кожуха кам’янки для сауни, маса каменів, нагріваючись акумулює і безперешкодно віддає тепло, дозволяючи Вам насолоджуватися природною легкістю і унікальною м’якістю насиченої пари. Піч-кам’янка «Пруток» - природна міць і сила, що створює нестримну енергію пара. Рівень безпеки печі - кам’янки «Пруток» робить її експлуатацію простою і надійною. Правильно підібрана піч- кам’янка створить у вашій лазні необхідний мікроклімат, забезпечить підтримання необхідної температури і вологості при максимальному коефіцієнті корисної дії.

Печі для бань і саун (кам’янки) Новаслав відносяться до агрегатів безперервної дії. Швидкість нагріву лазні або сауни залежить від обсягу камери згоряння, а кількість пара - від обсягу кам’янки, тобто від маси каменів. Кам’янки діють за принципом обігріву приміщення за допомогою конвекції.

Технічні характеристики:

- Обсяг опалювальної парилки: до 18 куб.м

- Потужність: 18 кВт

- Довжина з урахуванням виносу: 848 мм

- Розмір скла: 310х310 мм

- Довжина виносу топки: 220 мм

- Діаметр димоходу: 120 мм

- Ширина: 460 мм

- Висота: 729 мм

- Вага: 80 кг

Виробник: завод "Новаслав", Київ

Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно:

1) зателефонувати за телефонами : (095) 582-20-30, (068) 379-06-37.

2) оформити замовлення через сайт натиснувши "Замовити".

Разом з цим купують
Відгуки про товар