Бактерії для підстилки тварин

Бактерії для підстилки тварин

Бактерії для підстилки свиней.

Фермерські господарства, які використовують інноваційні технології утримання свиней, значно скорочують витрати, застосовуючи спеціальні біодобавки, що вносяться до підстилки для поголів’я.

У чому особливість біодобавки?

Утримання свиней на глибокій підстилці з тирси або соломи знаходить все більше нових прихильників.

Такий метод дозволяє:

• значно скоротити кількість обслуговуючого персоналу;

• звести до нульової позначки витрати з прибирання, утилізації відходів життєдіяльності свинопоголів’я;

• відмовитися від витрат на опалення приміщення по вирощуванню свиней.

У підстилку вноситься біодобавка, яка «утилізує» свинячий гній. Зникає неприємний аміачний запах, солому не доводиться часто міняти на нову.

Бактерії, утворюють мікробіологічну середу з внутрішньою температурою до + 40 ° С. Приміщення з таким «теплою підлогою» не потребує опаленні в зимовий час, перешкоджає розвитку хвороботворних мікробів, грибів і бактерій. Наявність тепла і відсутність неприємного запаху сприятливо впливає на розвиток поголів’я.

Ферментаційні препарати для підстилки.

Це живі кисломолочні і фотосинтетичні бактерії, які переробляють продукти життєдіяльності тварин. Випускаються у формі гранул, які вносяться в підстилку завтовшки 50 см. Вони повністю безпечні для тварин і людини.

Порядок внесення:

• Норма розподілу бактерій: 1 кг на 20 м ² площі.

• 1кг гранул розчиняється в 50 л чистої води, бажано не хлорованою. У підстилку вноситься в 2 прийоми: 25 л - розливається по першому шару, товщиною 25 см. Пересипати висівками в незначній кількості. Після влаштування другого шару - вноситься частина розчину.

• «Запуск» бактерій відбувається на протязі 3-х діб за умови дотримання температурного режиму (не нижче + 5 ° С).

• Після розподілу розчину по всій площі приміщення проводиться запуск тварин.

Бактерії для підстилки вже давно застосовують в Європі і в Азії. У нашій країні їх користь також оцінили прогресивні фермери. На нашому сайті можна купити біодобавку різної дозування, що зручно і для приватних господарств, і для великих ферм.

На нашому сайті Ви завжди можете купити бактерії для підстилки свиней . Ваші тварини будуть жити в комфорті і не доставляти клопоту господарям!

Наш інтернет-магазин виконує доставку біопрепаратів для підстилки свиней у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Торгова марка