Біопрепарати для підстилки тварин

Біопрепарати для підстилки тварин

Життєдіяльність людини включає в себе безліч галузей і напрямків.

Будуються промислові підприємства, різні тваринницькі та птахівницькі комплекси, бази з переробки овочів, м’яса, риби і т. д. В результаті роботи цих підприємств утворюється безліч органічних відходів.

Сучасні екологічні вимоги і норми строго стежать за переробкою та утилізацією виникають відходів. Не всі підприємства мають можливість будувати власні станції по переробці та дезактивації органічних відходів. Найчастіше вони обладнали на території спеціальні сховища для тимчасового зберігання відходів.

Але сучасна промисловість вирішила питання відходів з допомогою біопрепаратів.

Що таке біопрепарати?

Це спеціальний склад біологічний склад, який вирощується в штучних умовах. Основою цього субстрату є бактерії та ферменти, які сприяють швидкому розкладу стоків та відходів. Біопрепарати є екологічно чистим засобом і безпечні для людини і тварин.

Купити біопрепарати для тварин можна в інтернет-магазині. Основним біопрепаратом, який маэ найбільший попит є «Водограй».

Особливе місце займає звичайно, біопрепарат Водограй для глибокої підстилки свиней і Водограй для очисних споруд, упаковки мають фасування від ста грамів до півтора кілограмів.

Даний біопрепарат має такі назви:

- Водограй + Чистий Хлів

- Водограй + Очисні Споруди

Водограй Чистий Хлів ідеально підходить для свинарників і курятників, спосіб його застосування дуже простий, ефективність висока.

Застосування можливе як у місцях утримання свиней, курей і кроликів, так і в місцях зберігання гною або посліду. Можливе застосування навіть в мінусову температуру.

Біопрепарат «Очисні споруди» має набагато більш широкий спектр дії. Його можна застосовувати практично скрізь, де є стічні води, забруднені біологічними відходами життєдіяльності або виробництва. Даний біопрепарат сприяє ефективній роботі очисних споруд, він перешкоджає багатошаровим відкладів у системі, збільшує термін служби фільтруючих елементів і т. д.

Купити біопрепарати може навіть приватна особа, для використання в домашніх умовах, для знезараження вигрібної ями, або системи каналізації.

Використання даних біопрепаратів дозволить підвищити рівень санітарно-гігієнічних норм, як на виробництві, так і в місцях утримання худоби і птиці.

Цiна
ок