Хімія для басейнів

Хімія для басейнів

Сучасна хімія для басейну являє собою цілий ряд реагентів, які дозволяють підтримувати воду басейну в чистому і підходящому для купання стані. Вода володіє унікальними властивостями, але так само вона ще може і швидко псуватися, при цьому перетворюючись в розсадник небезпечних і шкідливих для здоров’я людини грибків і вірусів. Крім того, розмножилися грибки призведуть до утворення слизового осаду і перетворять басейн у мало привабливий з естетичної та гігієнічної точки зору. Ось чому так важливо правильно вибрати відповідні реагенти.

Всі засоби для басейнів можна класифікувати на 3 групи:

1. Рідкі засоби.

2. Порошкоподібні і гранульовані.

3. Препарати у вигляді таблеток.

Вигляд, що випускається препарату, не впливає на ступінь і якість очищення води. Дієва і якісна хімія для басейнів, яку можна купити у нас, вирішить ваші завдання щодо знезараження та очищення води. Процес дезінфекції басейну важлива і відповідальна справа, яку не можна пускати залишати без уваги. При виборі реагентів дуже важливо віддавати перевагу якісним і добре відомим маркам, які в процесі використання не матимуть негативного впливу на здоров’я людей і не зіпсують басейн.

Виділяють наступні групи реагентів по мети використання:

• Дезінфікуючі. Ця група, застосовується для дезінфекції і вбиває шкідливі грибки, бактерії і мікроорганізми. Також використовуються для запобігання так званого зацвітання води. У своєму складі можуть містити хлор або активний кисень.

• Реагенти для коригування рівня ph води в басейні. Їх використання дозволяє уникнути осаду на стінках басейну і допомагає дезінфікуючих препаратів більш ефективно впливати на небажані мікроорганізми.

• Препарати для безпосереднього очищення стін і дна басейну. Застосовуються для очищення поверхонь басейну від відкладень та інших видів забруднень.

Очищаюча і дезінфікуюча хімія, купити яку Ви можете в нашому інтернет-магазині greenhol.com, допоможе перетворити Ваш басейн у безпечне і комфортне місце, з якого не хочеться йти. Не відмовляйте собі у задоволенні насолодитися купанням в чистій і прозорій воді з користю для організму. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки високоякісні препарати пройшли сертифікацію, які не надають шкідливого впливу на людей і дозволені до застосування.

Цiна
ок